Kategorie

Język C sharp i platforma .NET

Język C sharp i platforma .NET

Autor: Andrew Troelsen
Tłumaczenie: Maciej Baranowski, Grzegorz Kowalski, Nikodem Kubiciel
Wydanie: drugie
Wydawnictwo Naukowe PWN 2008 (copyright 2006)
Stron: 1200
Format: 16,5x24 cm
Oprawa: twarda
Waga: 1,81 kg
ISBN: 978-83-01-14740-2

 

 

Więcej szczegółów


30,00 zł brutto

4 inne produkty z tej samej kategorii:

II wydanie bestsellera Andrew Troelsena!
C# jest językiem programowania platformy .NET, nowego produktu Microsoftu. Andrew Troelsen uczy, jak wykorzystać C# do stworzenia prawie każdego rodzaju aplikacji .NET, począwszy od aplikacji systemu Windows a skończywszy na aplikacjach sieci WWW. Dokładnie omawia każdy aspekt pisania programów .NET i podaje dobrze dobrane przykłady. Najlepszą rekomendacją książki jest informacja przygotowana przez Autora:

Drodzy Czytelnicy!
Choć wydaje się to niemal niemożliwe, pierwsze wydanie tej książki pojawiło się kilka lat temu podczas konferencji TechEd 2001 w Atlancie, Georgia. Od tego czasu książka została przetłumaczona na osiem różnych (ludzkich) języków, otrzymała nominację do nagrody Jolt Award 2002 oraz wygrała w kategorii książek dotyczących programowania w konkursie Referenceware Excellence Awards 2003. Uczciwie przyznaję, że te sukcesy zaskoczyły mnie, gdyż gdy prezentowałem tę książkę moją myślą było „Mam nadzieję, że nie jest to bubel”. Chciałbym więc podziękować wszystkim czytelnikom, recenzentom i nabywcom pierwszego wydania, którzy przysyłali do mnie swoje uwagi (pozytywne i negatywne) na temat książki i swoich doświadczeń z wykorzystaniem CLR.
Dla osób, które znają pierwsze wydanie książki mam dobrą wiadomość – tekst został w znacznym stopniu poprawiony. Po pierwsze każdy rozdział został uaktualniony. Pojawiło się też kilka nowych rozdziałów, w tym omówienie zdalnej warstwy .NET oraz podstawowe elementy CLR (kontekst, procesy i czego nie wolno robić). Znacznie pogłębione zostało zagadnienie ASP.NET. Tak jak poprzednio wszystko zostało omówione na przyjaznych i łatwo dostępnych przykładach.
Nowi czytelnicy powinni wiedzieć, że jest to książka przeznaczona dla osób tworzących oprogramowanie, które mają nieco doświadczenia w korzystaniu z nowoczesnych języków obiektowych (nie ma tu więc trzech rozdziałów na temat iteracji i budowy struktur decyzyjnych). Zadaniem tej książki jest zapewnienie solidnych podstaw programowania w języku C# oraz przekazanie podstawowych zagadnień związanych z platformą .NET (asemblacja, Windows Forms, Web Forms itp.). Po przeczytaniu i przyswojeniu tych dwudziestu rozdziałów, Czytelnicy będą mogli zastosować nabytą wiedzę do konkretnych zadań programistycznych i będą przygotowani do korzystania ze świata .NET na swoich własnych warunkach.

Powodzenia,
Andrew Troelsen
.Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

TU JESTEŚMY


Księgarnie internetowe - katalog

Google Plus

Allegro

 Internetowa Baza Firm Business Navigator