Kategorie

Fiszki. Mów i pisz po angielsku

Fiszki. Mów i pisz po angielsku

Fiszki. Mów i pisz po angielsku
Martyna Kubka  
Wydawca: Cztery Głowy
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-784323-7-1     
EAN: 9788378432371
Waga: 0,1 kg
Cena detaliczna: 9,99 zł

Więcej szczegółów


7,00 zł brutto

30 inne produkty z tej samej kategorii:

32 karty z wzorami wypowiedzi ustnych i pisemnych

"Mów i pisz po angielsku" to tytuł skierowany do osób, które poznały już podstawy języka angielskiego, ale nadal mają problem z używaniem go w praktyce. Zebrano w nim ponad 100 najważniejszych zwrotów z przykładami użycia, które można wykorzystać jako gotowe wzory wypowiedzi ustnych i pisemnych, zarówno w życiu codziennym, jak i w szkole czy pracy.
Materiał zebrano w 16 kompaktowych lekcjach, obejmujących m.in. następujące tematy: udzielanie rad, opisywanie obrazka, wyrażanie opinii, prowadzenie rozmowy, listy formalne i nieformalne, e-maile.
zobacz
lekcje
Materiał zaprezentowano na 32 trwałych, kolorowych kartach, złączonych spiralą. Kompaktowość i poręczność tytułu sprawiają, że można go mieć zawsze przy sobie – czy to w szkolnym plecaku czy w damskiej torebce. Najważniejsze zwroty przedstawiono za pomocą przejrzystych grafów, a praktyczne przykłady użycia umieszczono po dwóch stronach karty, co umożliwia efektywną naukę w formie quizu.

nagrania mp3

Profesjonalne nagrania znacznie podnoszą skuteczność nauki, gwarantują opanowanie bezbłędnej wymowy i zachęcają do mówienia.
KOD wewnątrz pudełka umożliwia pobranie 112 plików audio (mp3). Każdy plik to nagranie jednego hasła wraz z przykładem (w trybie: hasło po polsku – hasło w języku obcym – przerwa na powtórzenie). Funkcja SPELL wyświetla obcojęzyczne hasła na ekranie odtwarzacza.
Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

TU JESTEŚMY


Księgarnie internetowe - katalog

Google Plus

Allegro

 Internetowa Baza Firm Business Navigator