Kategorie

Fiszki. Słownik obrazkowy angielski niemiecki

Fiszki. Słownik obrazkowy angielski niemiecki

Fiszki. Słownik obrazkowy angielski niemiecki
Kinga Perczyńska   
Wydawca: Cztery Głowy
Rok wydania: 2016
ISBN:978-83- 784323-5-7    
EAN: 9788378432357 
Waga: 0,1 kg
Cena detaliczna: 9,99 zł

Więcej szczegółów


7,00 zł brutto

30 inne produkty z tej samej kategorii:

900 słówek

"Słownik obrazkowy" to tytuł skierowany do osób rozpoczynających naukę języka angielskiego lub niemieckiego, które poszukują prostego, skutecznego, a zarazem przyjemnego sposobu na naukę słówek. Dzięki tej publikacji szybko i skutecznie opanujesz blisko 900 słówek niezbędnych na poziomie podstawowym.
Słownictwo zostało usystematyzowane w 58 kategoriach tematycznych, związanych m.in. z człowiekiem, rodziną, domem, odżywianiem, pracą, szkołą, czasem wolnym, podróżami i naturą.
zobacz
kategorie tematyczne
Hasła zaprezentowano na 32 trwałych, kolorowych kartach, złączonych spiralą. Kompaktowość i poręczność słownika obrazkowego sprawiają, że można mieć go zawsze przy sobie – czy to w szkolnym plecaku czy w damskiej torebce.

nagrania mp3

Profesjonalne nagrania znacznie podnoszą skuteczność nauki, gwarantują opanowanie bezbłędnej wymowy i zachęcają do mówienia.
KOD wewnątrz pudełka umożliwia pobranie 1744 plików audio (mp3), spośród których połowa służy do nauki języka angielskiego, a połowa języka niemieckiego. Każdy plik to nagranie jednego hasła (w trybie: hasło po polsku – hasło w języku obcym – przerwa na powtórzenie). Funkcja SPELL wyświetla obcojęzyczne hasła na ekranie odtwarzacza.
Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

TU JESTEŚMY


Księgarnie internetowe - katalog

Google Plus

Allegro

 Internetowa Baza Firm Business Navigator