Kategorie

Dwulatki tak mają

Dwulatki tak mają

Dwulatki tak mają
Agnieszka Piotrowska   
Wydawca: Cztery Głowy
Rok wydania: 2016
ISBN:978-83-7843243-2       
EAN: 9788378432432 
Waga: 0,1 kg
Cena detaliczna: 19,99 zł

Więcej szczegółów


16,00 zł brutto

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Bunt odczarowany. Nareszcie!

Tzw. bunt dwulatka to naukowo zbadany i dokładnie opisany w literaturze etap rozwoju dziecka. Nasz poradnik czerpie z tego dorobku teoretycznego, stawia jednak na wymiar praktyczny. Agnieszka, autorka – nauczycielka przedszkolna z wieloletnią praktyką i trener nauczycieli – na konkretnych scenkach zaczerpniętych z życia zrozumiale tłumaczy, co się dzieje z dwulatkiem i daje konkretne rady, mające na celu pomóc dziecku, ale też i rodzicowi – często zrezygnowanemu i rozgoryczonemu.

Dlaczego nasz poradnik
Wiedza w pigułce

Nasz poradnik to idealna lektura na początek – da Ci ogląd całości, zaznajomi z podstawowymi problemami.
Oszczędność czasu
Nie musisz sięgać po opasłe publikacje, które przerażają trzycyfrową liczbą stron, długimi tekstami i zagadkowym spisem treści. Nie będziesz też już tracić czasu na szperanie na chybił trafił w Internecie.
Poręczny format
Niewielkie rozmiary książeczki sprawiają, że zmieści się ona w torebce czy kieszeni wózka. Praktyczna spirala ułatwia użytkowanie i umożliwia szybki dostęp do informacji, a elastyczna taśma spina karty, dzięki czemu książeczka nie otworzy się, kiedy tego nie chcesz.
Kompetentni autorzy
Autorką poradnika jest Agnieszka Piotrowska – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Polskiego Instytutu Montessori z zakresu edukacji dzieci w przedziałach wiekowych 0-3 i 3-6. Nauczycielka przedszkolna z wieloletnim doświadczeniem, trenerka przyszłych nauczycieli oraz propagatorka metody Montessori.
40 kart z poradami
40 kart = 40 tematów, które kompleksowo omawiają tematykę tzw. buntu dwulatka. Każda karta omawia inne zagadnienie i stanowi osobną całość. To niezwykle pomocne rozwiązanie – bardzo łatwo odnajdziesz interesujący Cię temat.
Awers każdej karty zawiera opis konkretnego zachowania dziecka lub rodzica – scenkę ilustruje humorystyczny obrazek. Na rewersie znajdują się: diagnoza problemu (czyli krótko i obrazowo przedstawiona teoria) oraz akapit zawierający praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w danej sytuacji.


Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

TU JESTEŚMY


Księgarnie internetowe - katalog

Google Plus

Allegro

 Internetowa Baza Firm Business Navigator