Kategorie

Dorastanie jakie to proste

Dorastanie jakie to proste

Dorastanie jakie to proste
Winston Robert
Wydawca: Arkady
Rok wydania: 2018
Oprawa: miękka
Wymiary:200x230mm
Ilość stron: 256
ISBN: 978-83-213-5060-8
EAN: 9788321350608
Waga: 0,8 kg
Cena detaliczna: 59,90 zł

Więcej szczegółów


40,00 zł brutto

30 inne produkty z tej samej kategorii:

"Dorastanie” to jedna z najważniejszych książek w znakomitej serii „Jakie to proste!”. Ten ilustrowany poradnik na temat dojrzewania i wszystkich zmian temu towarzyszących stanowi obowiązkową lekturę dla nastolatków i ich rodziców, którzy dzięki niemu nauczą się właściwie reagować na trudne pytania i problemy swoich dzieci.
Autor nie osądza i nie zanudza pseudonaukowym żargonem. O tym trudnym okresie pisze z uśmiechem, że "jesteśmy jak na przejażdżce kolejką górską, doświadczając radości, ekscytacji, a czasem strachu". Ale "wszyscy przez to przeszliśmy". Omawia wiele kluczowych tematów, od seksualności po bezpieczeństwo w internecie i właściwe budowanie relacji z rodziną i rówieśnikami.
Praktyczne informacje pozwalają złagodzić stres towarzyszący młodym ludziom w tym trudnym okresie.
Serię „Jakie to proste!” tworzą wspaniale przygotowane edytorsko i merytorycznie podręczniki tematyczne, które z powodzeniem zastępują korepetytora, a problemy z którymi dotychczas zmagali się uczniowie, stają się dziecięcą igraszką. Weź książkę do ręki, a szybko przekonasz się, że jest to nieodzowna pomoc w procesie kształcenia i wychowania.


W serii dotychczas ukazały się: „Matematyka”, „Biologia, chemia, fizyka”, „Programowanie”, „Muzyka”, „Jak uczyć się skutecznie”.Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

TU JESTEŚMY


Księgarnie internetowe - katalog

Google Plus

Allegro

 Internetowa Baza Firm Business Navigator