Kategorie

Będę wielkim mówcą. Poziom pierwszy

Będę wielkim mówcą. Poziom pierwszy

Będę wielkim mówcą. Poziom 1. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka
Iwona Michalak-Widera, Katarzyna Węsierska
Wydawca: Unikat2
Rok wydania: 2009
Oprawa: miękka
Wymiary:230 x 230 mm
Ilość stron:40   
ISBN: 978-83-927686-8-5
EAN:9788392768685
Waga: 0,3 kg
Cena detaliczna: 36,00 zł

Więcej szczegółów


30,00 zł brutto

30 inne produkty z tej samej kategorii:

"Książeczka Będę wielkim mówcą to znakomita propozycja zestawów ćwiczeń rozwijających kilka najważniejszych, niezbędnych, by dobrze mówić sprawności.
Na uwagę zasługuje fakt, iż autorki nie potraktowały procesu dochodzenia do opanowania pięknej mowy wybiórczo. Uświadamiają, że praca nad piękną wymową to proces złożony. Obok popularnych ćwiczeń narządów artykulacyjnych znalazły się ćwiczenia oddechowe, słuchowe, a nawet ogólnorozwojowe. Nie zapomniano również o zabawie na dobry początek, czyli szalonych minkach, tak lubianych przez dzieci i zachęcających je do dalszej pracy, a także ćwiczeniach na samogłoskach. Co ważne, opracowanie zawiera także cenny - zwłaszcza dla rodziców - krótki opis proponowanych ćwiczeń z danego zakresu i informację o możliwości wystąpienia określonych trudności.
Warto także zwrócić uwagę na piękną szatę graficzną publikacji. Niepodważalnym atutem książeczki są zdjęcia, na których dzieci prezentują ćwiczenia, co nie pozostawia wątpliwości, jak każde z nich powinno być wykonane. Autorkom udało się także pokazać, że przedmioty, które łatwo znaleźć w każdym domu, mogą urozmaicać zajęcia, a przy tym umożliwić świetną zabawę. Warto pamiętać, iż wykorzystanie nawet najprostszych pomocy pomaga dziecku dłużej skoncentrować się na zadaniu.
Książeczka Będę wielkim mówcą stanowi materiał wspomagający pracę terapeutyczną logopedów, ale także nauczycieli i rodziców podejmujących działania mające na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do roli dobrych mówców."
dr Agnieszka Płusajska-Otto


Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

TU JESTEŚMY


Księgarnie internetowe - katalog

Google Plus

Allegro

 Internetowa Baza Firm Business Navigator